100 Округ
Последние новости
 
 


Архив


УДАР - перезавантаження

18 Сен, 2013 18:47
УДАР  - перезавантаженняНа прес-конференції голова Кіровоградської обласної організації партії "УДАР" заявив про створення фракції в міській раді на чолі з Ларисою Онул.
Автор: Ксенія ВеличковаПодробнее...

Фонтан, висотою з п’ятиповерхівку з’явився у Кіровограді

12 Сен, 2013 12:43
Фонтан, висотою з п’ятиповерхівку з’явився у КіровоградіСьогодні у центрі Кіровограда несподівано з'явився фонтан висотою з п’ятиповерхівку. За словами очевидців, десь опівдні на площі Богдана Хмельницького почав підніматись асфальт. А потім вирвало кришку люка і в небо забив потужний струмінь води – понад 20 метрів. Фонтан забив просто на проїжджій частині.
Автор: Олександр РокожицяПодробнее...

"Дошка сорому" від ДП "Кіровоградтепло"

12 Сен, 2013 12:41
"Дошка сорому" від ДП "Кіровоградтепло"ДП «Кіровоградтепло» опублікувало на своєму сайті список боржників. За посиланням розміщено адреси помешкань, у власників яких є заборгованість за тепло.
Автор: Олександр РокожицяПодробнее...

"Гаряча лінія" дає результати

11 Сен, 2013 12:41
Вже пoнад рік захист підприємництва визначенo oдним із гoлoвних пріoритетів наглядoвoї діяльнoсті прoкуратури Кірoвoградщини. Саме стільки в oрганах прoкуратури регіoну функціoнує телефoну «гарячoї лінії», який забезпечує свoєчасне та oперативне реагування на пoрушення закoнних прав суб'єктів гoспoдарювання.
Автор: Олександр РокожицяПодробнее...

Кіровоград: проведені таємні конференції - псування іміджу всеукраїнської партії Докладніше в розділі Кіровоград: проведені таємні конференції - псування іміджу всеукраїнської партії

10 Сен, 2013 12:37
Кіровоград: проведені таємні конференції - псування іміджу всеукраїнської партії  Докладніше в розділі Кіровоград: проведені таємні конференції - псування іміджу всеукраїнської партії Проведені дві останні таємні конференції "УДАРу", на яких було обрано нового голову Кіровоградської міської організації політичної партії "УДАР" Сергія Горбовського, усунутий від обов'язків колишній голова Ігор Козуб вважає нелегітимними. Свою позицію політик висловив під час прес-конференції, що відбулася учора.
Автор: Світлана Дубина, Інформаційний портал "Гречка"Подробнее...

Місто святої Єлисавети

11 Июн, 2013 17:00
Сьогодні потрібно говорити не про перейменування Кіровограда, а про повернення історичного імені Єлисаветград. Це буде справедливо, в першу чергу з позиції історії. Адже відомо, що на цій території було так зване «дике поле» - через яке пролягала дорога плачу і жіночих сліз. Називалася вона також з відомих причин – багатьох жінок везли до Кафи саме цією дорогою…
Автор: Любов Лук"янцеваПодробнее...

Новий освітній виборчий ресурс

11 Июн, 2013 16:59
Новий освітній виборчий ресурс  28 травня 0 13.30 2013 р., у м. Кіровограді у приміщенні в готелі «Рейкарц» (Лондон) (розташованого за адресою: вул.. Чорновола, 1,) , Координатор проектів ОБСЄ в Україні у співпраці із Центральною виборчою комісією та за організаційної підтримки ВГО «Комітет виборців України» провів презентацію он-лайн системи навчання членів виборчих комісій.
Автор: Юрій СмірновПодробнее...

ХТО БУДУВАВ КІРОВОГРАДСЬКИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР?!

05 Мар, 2012 17:08
ХТО БУДУВАВ КІРОВОГРАДСЬКИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР?! Не так давно на сайті Української правди була публікація під назвою «Скільки коштують перинатальні центри в Україні». В ній також зазначена і загальна вартість такого проекту в Кіровограді, а що цікаво - в порівнянні з іншими регіонами, ми виглядаємо досить і досить пристойно.
Автор: Юрій СмірновПодробнее...

ПОСЛУХАЛАСЯ МАМУ І ЗАЛИШИЛАСЯ СТАРОЮ ДІВОЮ

17 Апр, 2011 22:49
ПОСЛУХАЛАСЯ МАМУ І ЗАЛИШИЛАСЯ СТАРОЮ ДІВОЮ- Жіночко! Ваша зупинка, виходьте! - слова водія вивели Таню з напівзабуття. Вона швиденько накинула  пальто і вийшла з автобуса.
Автор: Ганна ПодорожникПодробнее...

ПОЗОВИ ПО ЛІСОПАРКОВІЙ – У СУДІ

31 Мар, 2011 22:30
29 березня відбулася чергова сесія міськради. При обговоренні звіту щодо аудиту діяльності управління капітального будівництва міськради за період з 1 березня 2006 по 31 жовтня 2010 року з’ясувався цікавий факт.
Подробнее...
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine