100 Округ
Последние статьи
 
 


Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці

23 Сен, 2013 15:09
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці 21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця. - Ми живемо усім миром – громада, церква та влада, та не повинні забувати про найголовніше у людині – її душу та духовність, - відзначив голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, звертаючись до вірян, які прийшли на закладку капсули, – Це не перший храм, який ми будуємо на Кіровоградщині, і не останній, влада й надалі надаватиме церкві максимальну підтримку, незалежно від конфесійної належності, – запевнив він. Після молитви, яку провів архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, у фундамент церкви було закладено капсулу з інформацією про дату закладки Храму, та підписами присутніх на закладці - архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка, Кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса та почесного громадянина Кіровограда, який бере активну участь у будівництві, Євгена Бахмача.
Автор: Ксенія ВеличковаНазад к списку новостей
Реклама

 
13.03.17
Хрестопоклонний тиждень
Підходить до середини Свята Чотиридесятниця. На 19 березня (в цьому році) припадає Неділя 3-тя Великого посту, яка названа Хрестопоклонна. Але 19 березня (6 березня за іул. календарем) - день історичний для Христової Церкви. В цей день в 326 році в Єрусалимі свята цариця Єлена після нелегких розкопок на Голгофі знайшла Чесний Хрест, на якому був розп'ятий Ісус Христос ...
Читать далее...
08.03.17
8 звичок володарки здорових грудей
Хоча це й виснажує і часом здається нудним, регулярні вправи надзвичайно необхідні для підтримки здорового стану грудей, оскільки це сприяє виведенню токсинів та запобігає закупорці лімфатичної системи.
Читать далее...
09.01.17
8 корисних звичок для здоров'я сім'ї – поради експертів

Як писав класик, усі щасливі сім'ї схожі одна на одну. А наука каже, що в усіх сімей, де і дорослі, і малі мають міцне здоров'я, теж є багато спільного.
Читать далее...
10.12.16
Важливо знати батькам - 9 основних причин кашлю у дітей
9 причин кашлю у дітей. Знати, щоб діти були здоровими.
Читать далее...
29.06.16
З Днем народження тебе, рідне місто, місто святої Єлисавети!
З Днем народження тебе, рідне місто, місто святої Єлисавети!
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine