100 Округ
Последние новости
 
 


Факти. Події. Коментарі


БУДІВНИЧІ ВЕРЛОПИ

17 Фев, 2011 20:17
Найгарніші будинки нашого міста зводилися в попередні століття. Їх проектували і будували відомі від нашого краю до столиць архітектори.
Автор: Сергій ШевченкоПодробнее...

ЄДИНА ДИСПЕТЧЕРСЬКА

27 Янв, 2011 17:54
У Кіровограді планується впровадити централізовану диспетчерську службу для наведення порядку в пасажирських перевезеннях.
Подробнее...

НА ПРИЙОМ ДО ВЛАДИ

20 Янв, 2011 18:00
Графік прийому.
Подробнее...

ОДИН ДЕНЬ ДЛЯ ЗРАДИ

16 Янв, 2011 15:19
ОДИН ДЕНЬ ДЛЯ ЗРАДИСьогодні я зрадила чоловікові. Ніяк не вкладається в голові. А доведеться з цим якось жити. Як?
Подробнее...

НЕВИГАДАНІ ІСТОРІЇ

08 Янв, 2011 16:19
НЕВИГАДАНІ ІСТОРІЇ31 грудня я допомагав дружині на кухні. Виявилося, що не вистачає моркви для салату. Я пішов за морквою до сусідів, а там сусід...
Подробнее...
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine