100 Округ
Последние новости
 
 


Що люди кажуть?


У СУБОТУ ЧИСТИЛИ МІСТО

31 Мар, 2011 22:08
У СУБОТУ ЧИСТИЛИ МІСТО 26 березня в Кіровограді стартувала акція «Чисте місто», яка триватиме до 22 квітня. Ініціатором місячника чистоти став виконавчий комітет міської ради. За кожною організацією, закладом та підприємством закріплена своя територія, де трудові колективи повинні наводити порядок.
Автор: Юрій КіяшкоПодробнее...

ПРО СМІХ І ГРІХ

31 Мар, 2011 22:04

До 1 квітня  - жменя сміху вам на втіху.

Подробнее...

ПРО МІСЬКИЙ ТРАНСПОРТ

17 Фев, 2011 20:25
Чи влаштовують вас послуги міського транспорту? Яким транспортом ви користуєтеся і який вид пасажирського транспорту (тролейбуси, автобуси чи маршрутки) вважаєте більш прийнятним для нашого міста?
Автор: Юрій КіяшкоПодробнее...
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine