100 Округ
Последние новости
 
 


«ЦЕ МОЯ ОСЕЛЯ»

03 Фев, 2011 21:17
«ЦЕ МОЯ ОСЕЛЯ»Експериментальний навчальновиховний заклад для дітей-сиріт«Наш дім-2» відкрився в Кіровограді. Дім-перший працює з 2008 року. Створювалися вони з ініціативи відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міськради у рамках проекту, що його в Україні координує фонд «Благополуччя дітей». Головними спонсорами виступили німецький фонд «Kinderhilfswerke.V.» та польське товариство «Наш дім». Інвестиції тільки у будівництво другого дитячого будинку склали понад мільйон гривень. Новосілля у «Нашому домі-2» справляли п’ятеро дітей, але невдовзі тут поселяться ще десятеро. Адже розраховані такі будинки на 15-17 вихованців. Вони самостійно виконують щоденні домашні справи: ходять у місто до школи, готують їжу, прибирають та перуть, відвідують спортивні секції та гуртки разом із іншими дітьми.
- Відразу, як сюди потрапила, відчула, що це моя оселя. Раніше я не могла навіть уявити, що таке – мати окрему кімнату, власний простір, особисті, тільки твої речі. Тут у нас більше свободи, – каже Анастасія Грицюк.
Із 25 дітей, які виховувались у першому будинку «Наш дім», кілька були всиновлені, двоє повернуті до біологічних сімей, один вступив до вузу, а ще двоє – до ліцею. Поки що дитбудинки мають статус експериментальних. Але якщо результати подібного експерименту будуть вдалими, у майбутньому планується пропонувати такі будинки як приклад для реформування усієї інтернатноїсистеми України.
Архив / Людина. Суспільство
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine