100 Округ
Последние новости
 
 


Ефективне та безпечне очищення організму

26 Фев, 2016 14:58
Ефективне та безпечне очищення організмуТовстий кишечник – порожниста трубка довжиною 1.5м, останній відрізок травного тракту. В товстому кишківнику відбувається абсорбція і реабсорбція води і мінералів, в результаті чого не переварені залишки їжі зневоднюються, ущільнюються і накопичуються для виділення. Активні перистальтичні рухи стінок товстого кишківника сприяють руху відходів травлення за направленням до виходу. Бактеріальна флора товстого кишківника частково виконує сімбіотичні функції, бере участь в перетравленні клітковини, виробляє вітаміноподібні речовини, а також визиває процеси бродіння та гниття. Кишкова інтоксикація являється результатом всмоктування з просвіту товстого кишківника ядовитих токсинів, які утворюються при розкладанні (гниття, бродіння) непереварених залишків їжі та білків. Зашлакований, слабкий та малорухливий кишківник – основа цілого ряду захворювань. Гарне здоров’я кишківника визначається не тільки якістю їжі, але й особливостями засвоєння. Найбільш типовий приклад незбалансованої дієти – запори – це скупчення в кишківнику екскрементів та порушення їх евакуації. Запор – це хвороба цивілізованого світу. Всі цивілізовані люди здійснюють в повсякденному житті, як мінімум 2 злочини проти свого організму, які приводять до запорів: - вживання консервованої та рафінованої їжі, яка різко порушує здатність травного тракту евакуювати екскременти, - друга, особливо розповсюджений серед молодого населення – куріння, читання під час акту дефекації, що затримує виведення екскрементів з кишківника. Одним з методів лікування запорів та кишкової інтоксикації являється гідроколонотерапія. Гідроколонотерапія – це щадна промивка товстого кишківника, спеціально підготовленою водою або терапевтичними розчинами з метою видалення калових шлаків, дезінтоксикації, корекції мінерального балансу організму та відновлення нормальної кишкової флори. Процес колонотерапії простий і дуже особистий. При застосуванні нових сучасних апаратів для промивання дана процедура абсолютно безпечна. Пацієнт розташовується на столі, що забезпечує зручність проведення процедури. Вода повільно та м’яко поступає в товстий кишківник через спеціальний ректальний комплект. Кількість води безперервно контролюється. Вода видаляє токсичні нашарування на кишковій стінці, які видаляються через вивідний шланг. Серія послідовних заповнень і випорожнень кишківника визиває розтягнення та скорочення м’язових стінок товстої кишки, що в комплексі зі змінами температури води від теплої до прохолодної тренує кишківник і знижає спазмофілію. Колонотерапія проводиться курсом із мінімум 3-х процедур. Звичайно сеанс займає біля 30-45хвилин.
Автор: Сергій Бондарчук, Бондарчук С.П.Архив / Парад порад
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine