100 Округ
Последние новости
 
 


ДОВГО ЗАПРЯГАЄ, ТА ШВИДКО ЇДЕ

03 Фев, 2011 21:06
ДОВГО ЗАПРЯГАЄ, ТА ШВИДКО ЇДЕ

Одного разу Зевс у вигляді білого бика викрав юну Європу і поплив з нею на острів Кріт. Там вона стала його дружиною і народила йому трьох синів. А божественного бика Зевс помістив на небо у вигляді сузір’я Тельця як нагадування Європі про його велику любов до неї.

 Стихія: земля. Вплив: Венера, Місяць. Символ: бик (крилатий), корова (крилата). Кольори: лимонний, жовтий, яскраво блакитний, глибокий жовтогарячий, лимонно-зелений, оранжевий і всі весняні (червоний колір невдалий). Камені: бірюза, сапфір, агат, опал, смарагд, зелений мармур, нефрит, карнеол. Квіти: конвалія, бузок. Метал: мідь. Талісман: сова, золотий Телець. Щасливі дні: понеділок, п'ятниця. Невдалий день: вівторок. Щасливі числа: 2, 4, 16 (всі числа, що діляться на 6)

Народжені з 21 квітня по 1 травня під впливом Меркурія володіють великими розумовими здібностями і схильністю до комерційних і сільськогосподарських справ. Народжені з 2 по 11 травня під впливом Місяця - мрійливі, шляхетні, нерішучі, схильні до політики та літератури. Народжені з 12 по 20 травня під впливом Сатурна - нетовариські, песимісти, бояться бідності і люблять самотність.

 ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР

Телець – символ сили, сміливості й надійності в Зодіаку. Це знак стихії землі, тому Тельці до всього підходять з практичної точки зору. Понад усе на світі вони цінують власний комфорт і стабільність матеріального становища. Саме в цих умовах неспішний і м’який Телець може розкрити свої таланти. Як справжній бик, Телець іноді впертий і непоступливий, а іноді, навпаки, відданий і вірний.

Телець - земна житейська людина, ніяких запаморочливих планів і проектів, практичність і реальність. Речі називає своїми іменами і того ж вимагає від інших. Тельця можуть називати прозаїчним, але за практичною порадою звертаються саме до нього. Він дійсно робить справи,тоді як інші лише базікають про них.

Зазвичай Тельці миролюбні та терплячі. Але жахливо, коли їхньому терпінню приходить кінець. Тельці не люблять суперечок, особливо в підвищеному тоні, і не переносять дисгармонії в житті.  Довіряють внутрішнім переконанням, заснованим більше на почуттях, ніж на раціоналізмі. Менш релігійні, ніж інші знаки Зодіаку, мають відмінну пам'ять, дотримують слова. Докучають собі й іншим своєю нерішучістю, небажанням міняти ситуацію. Потайні, коли мова йде про їхні особисті справи, навіть якщо взагалі балакучі. Великодушні, але в той же час скупі власники. Почуття у Тельця гостріші, ніж в інших знаків.

Плюси Тельця: практичність, надійність, уміння жити за власний рахунок. Вони не чекають надто багато від життя, послідовні, наполегливі, працелюбні, уміють надати підтримку і захист. Можуть проявитися такі недоліки, як скупість, песимізм, впертість, жорстокість до себе та оточуючих.

Телець повинен жити на землі, міцно притискуючи підошви до своєї стихії. Дух, який приносить Тельцям удачу, - маленький домовичок, він живе в непомітній нірці в саду або у вазоні на вікні.

 ДІЛОВІ ЯКОСТІ

Телець – найбільш ґрунтовний знак Зодіаку. Всі справи, в які він вкладає часточку душі, мають підвищений запас міцності.  Тельці дуже добре відчувають свої бажання. Збити їх з наміченого шляху практично неможливо. Зазвичай вони самостійно виконують свої завдання, не вимагаючи й не чекаючи нічиєї допомоги. Цей знак один із тих, хто «довго запрягає, зате швидко їде». Тельці досить посидющі, їх завжди можна застати на робочому місці за умови, що робота їх влаштовує. Стосовно них вірна приказка: хто везе, на тому й возять. Та немає такої сили, яка б примусила Тельця працювати за голу ідею. Матеріальна зацікавленість – потужний стимул для будь-якого Тельця. З біблійних часів знак Тілець асоціюється з багатством, грошима, які Телець притягує до себе.

Тельці – природжені гурмани, обожнюють смачно поїсти. Знамениті шеф-кухарі - переважно Тельці. Венера наділяє Тельців відмінним відчуттям форми, любов’ю до красивих речей. Вони й самі здатні створювати твори мистецтва. Небайдужі до моди, поезії, письменництва, педагогіки (особливо до викладання мов), живопису, музики, економіки, біржової справи. Як правило, аполітичні.

 СЕКСУАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Стихія Тельця – земля. Друзів та коханих Тельцю треба вибирати із землі та води. Тельцю підходить Діва, Козеріг, Водолій (для любові і дружби). Слід уникати Риб, Рака, Лева.

Венера наділяє Тельця сильною пристрастю і будить у ньому чуттєвість.  Коли почуття заговорять, більш чуттєвого знака немає. Від свого вибору він не відступає. Якщо Телець долає ревниву власницьку струну, немає ідеальнішого коханця. У любові Тельця не може зупинити ані критика, ані незручність, ані дискомфорт, хоча в інших відносинах Телець практичний. Сердечна прив’язаність для Тельця вище сексуального акту. Любов Тельця глибоко зворушлива, ніжна і триває довго. Якщо дійсність не відповідає ідеалам, Телець проходить через пекло ревнощів, зневіри, не хоче ніяких примирень, іноді навіть може померти через розбите серце.

Чоловік-Тілець. Якщо це ваш обранець, то вам  пощастило в тому, що здебільшого він не закінчить сексуальне спілкування з партнеркою, поки не зрозуміє, що доставив їй достатньо задоволення. Тельці - віддані коханці, хоча й власники, їм приємно оточувати розкішшю своїх обраниць. Вони не йдуть на компроміс, не забувають і не прощають зрад і обманів. Можуть колекціонувати любовні історії, вважаючи, що кожна жінка їх чимось збагачує.

Жінка-Тілець. Надзвичайно приваблива,  дуже жіночна, любить інтимні втіхи і в них розбирається, знає й оцінює чоловіків. Спокуслива, завжди знайде шанувальників. Ця жінка – мрія багатьох чоловіків. Якщо вона не егоїстка, то її чоловікові буде надзвичайно комфортно з нею. Вона, швидше за все, не піде із сімї, навіть якщо закохається в іншого. Для неї родина, чоловік значать набагато більше, ніж тимчасові захоплення.

 ПРОГНОЗ НА 2011: ПОТЕРПІТЬ ДО ЛІТА

Для Тельців 2011 рік повинен стати періодом виходу на світ з довгого тунелю. Процес не буде легким. У першому півріччі можливі конкуренція, інтриги, загроза втратити роботу. Тельців можуть звинуватити в чужих гріхах, зробити цапом-відбувайлом. Краще не вплутуватися в конфлікти всередині трудового колективу, якими б справедливими не здавалися вимоги однієї з воюючих сторін. Все, що потрібно від вас, це дотерпіти до літа. З настанням другої половини року ситуація у Тельців зміниться, на підмогу прийде могутній Юпітер. Ті, хто все ж таки втратить роботу на початку року, влітку зуміють знайти гідну заміну, а інші зможуть полегшено зітхнути, «помахавши ручкою» колишнім неприємностям.

Від професійних потрясінь Тельці не зможуть сховатися навіть у сім'ї. Ймовірні непорозуміння, сварки і розрив стосунків. Але вже травні Тельці зможуть вирішити частину проблем, у другій половині року ситуація почне стрімко виправлятися. Самопочуття Тельців пройде той же шлях, як і інші сфери життя, - від повного занепаду до стрімкого підйому.

Архив / Грані буття
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine