100 Округ
Последние новости
 
 


РОЗБИЛА ПЛЯШКУ. НА ГОЛОВІ

03 Фев, 2011 20:58

РОЗБИЛА ПЛЯШКУ. НА ГОЛОВІ

У ніч на 28 січня з протилежних мікрорайонів міста вийшли дві дівчини. За відомим законом, вони повинні були обовязково зустрітися. Що і сталося о другій ночі в центральній частині міста, на дискотеці. Однак нічне рандеву двох кіровоградок не стало приводом для щирої дружби, а навпаки. Одній з панянок раптом здалося, що незнайомка чужа на цьому святі життя, і вона безжально розбила пляшку на голові в 25-річної дівчини.  Наслідок: забійна рана голови і  перерваний  розслабон під музон.

 СТРИБОК  У  ТЕМРЯВУ  ВІЧНОСТІ

Достеменно невідомо, якими нездоланними проблемами переймався і з якої причини вирішив здійснити непоправне 23-річний мешканець центральної частини міста. 28 січня опів на першу ночі він, зі слів родичів, вийшов з квартири, забрався на дах будинку і стрибнув у темряву вічності… Як колись Ігор Сорін  з групи «Іванушки Інтернешнл» та інші, що намагалися таким чином позбутися особистих «скелетів у шафі».

 ДО ПАРИ, ЩОБ НЕ З’ЇЛИ ТАТАРИ

Невідомий «Джейсон» зовсім не в п’ятницю, 13 вирішив жорстоко продефілювати вулицями міста. Однак на дворі було холодно, тому доморощений маніяк завітав до кав’ярні. Там підрізав опівночі 25-річного парубка, завдавши йому проникаюче ножове поранення груднини. Як кажуть, до пари, щоб не з’іли татари… Наступною жертвою зухвалої агресії альтер его кіношного злодія став 19-річний юнак. Цього разу неадекватний нападник штрикнув хлопця ножем у живіт. В обох випадках без  лікарні швидкої допомоги не обійшлося.

 СМЕРТЬ  ЧЕРЕЗ  СВАРКУ

Занадто емоційно відреагувала 30 січня на банальну сімейну сварку 29-річна жінка з Масляниківки. Чоловік після скидання у вечірнє повітря чималенької порції негативної енергії спокійно пішов спати, а вона поринула у похмурі психологічні  думки. Вийти зі смертоносного кола яких їй не вдалося. Благовірний прокинувся і побачив моторошну картину: у петлі висіла дружина. «Швидка» лише констатувала смерть через повішання…
Архив / Хроніка швидкої
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine