100 Округ
Последние новости
 
 


ПОЧАВ ІЗ СЕБЕ

31 Мар, 2011 22:15
ПОЧАВ ІЗ СЕБЕ
24 березня 35-річний мешканець Великої Балки взявся за ножа. Не для того, щоб стати на жорстокий шлях серійного вбивці. Бідолашний з невідомих причин вирішив порізати власні вени. На щастя, обмежилося різаною раною лівого передпліччя. Тож замість моргу потрапив до травмопункту. Хоча за ним явно ридає зовсім інша лікарняна установа…

КОНІ НА НОВІЙ БАЛАШІВЦІ

Як каже народна мудрість, не можеш пити – не пий. Бо можуть бути «коні». Останні завітали 26 березня до 18-річного юнака з Нової Балашівки. Хлопець після добрячої дози міцних напоїв забив собі у голову, що він Супермен і може будь-кому дати по рогах. Натомість у п’яній бійці отримав сам. Перелом носа. За те, що вліз ним куди не треба. А тепер треба до обласної лікарні.

НУ, ЗА ЗДОРОВ'Я!
Сусіди, буває, показують справжній характер лише після певної дози алкогольних напоїв. Саме у таку химерну ситуацію потрапив 26-річний мешканець 101-го мікрорайону. О третій ночі сиділи з сусідом по кімнаті, мирно випивали, аж раптом той схопився з місця і замість звичного «Ну, за твоє здоров’я» «начистив ріпу» чаркувальнику. Заподіявши останньому закриту черепно-мозкову травму та забої голови.

НЕПРИХОВАНИЙ БОНУС
О сьомій ранку 26 березня мешканку селища Нового оригінально «поздоровив» з початком нового дня чоловік. Заподіявши дружині «прихований подарунок» – струс мозку. А в якості «бонуса» – ще й око підбив. Щоб у разі іншого шлюбу очі бачили, що купували… А поки що потрібно купувати ліки для перебування в обласній лікарні.

НЕ ВСЕ ПРУТОМ
«Била мене мати березовим прутом…» У дитинстві. А тепер настав час помститися неньці за невдале виховання. 27 березня о 17.00 для підняття бойового духу 28-річна доця заправилася алкогольним допінгом, після чого від душі врізала матінку по голові. Не зважаючи на численні забої, жінка залишилась вдома. Щоб подивитися невдячній дитинці у нахабні очі.
Автор: Юрій ЛукашевськийАрхив / Хроніка швидкої
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine