100 Округ
Последние статьи
 
 


У Кіровограді за нетактовну поведінку звільнено водія маршрутки

17 Сен, 2013 09:12
У Кіровоградській міській раді відбулося засідання комісії з питань розгляду скарг з нетактовної поведінки водіїв транспорту загального користування Кіровограда. Комісія розглянула скарги громадян щодо нетактовної поведінки водіїв міських маршрутів № 134, 113, 111 та кондуктора автобусного маршруту № 274. За результатами розгляду справ комісія рекомендувала керівництву КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В.», що обслуговує маршрути № 134, 111, провести з усім водійським складом позачерговий інструктаж. Крім того рекомендовано водія маршруту № 134 Глушакова А.І. ознайомити зі статтею 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» та, у разі повторення подібної ситуації, розірвати з ним трудову угоду; Керівництву ПАТ «Автобусний парк» рекомендовано провести інструктаж з усіма кондукторами та надати відповідь управлінню розвитку транспорту та зв»язку про вжиті заходи. У свою чергу, перевізник ПП «Паритет Сервіс» повідомив, що водія Пастернака С.М. було звільнено із займаної посади, та надав копію відповідного наказу.
Автор: Джерело: Кіровоградська міська радаНазад к списку новостей
Реклама

 
13.03.17
Хрестопоклонний тиждень
Підходить до середини Свята Чотиридесятниця. На 19 березня (в цьому році) припадає Неділя 3-тя Великого посту, яка названа Хрестопоклонна. Але 19 березня (6 березня за іул. календарем) - день історичний для Христової Церкви. В цей день в 326 році в Єрусалимі свята цариця Єлена після нелегких розкопок на Голгофі знайшла Чесний Хрест, на якому був розп'ятий Ісус Христос ...
Читать далее...
08.03.17
8 звичок володарки здорових грудей
Хоча це й виснажує і часом здається нудним, регулярні вправи надзвичайно необхідні для підтримки здорового стану грудей, оскільки це сприяє виведенню токсинів та запобігає закупорці лімфатичної системи.
Читать далее...
09.01.17
8 корисних звичок для здоров'я сім'ї – поради експертів

Як писав класик, усі щасливі сім'ї схожі одна на одну. А наука каже, що в усіх сімей, де і дорослі, і малі мають міцне здоров'я, теж є багато спільного.
Читать далее...
10.12.16
Важливо знати батькам - 9 основних причин кашлю у дітей
9 причин кашлю у дітей. Знати, щоб діти були здоровими.
Читать далее...
29.06.16
З Днем народження тебе, рідне місто, місто святої Єлисавети!
З Днем народження тебе, рідне місто, місто святої Єлисавети!
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine