100 Округ
Последние новости
 
 


У КІРОВОГРАДІ ТЕРОРИСТИ ПІДІРВАЛИ КОЛІЗЕЙ

03 Фев, 2011 21:23

Будівля біля ДЮЦу, прозвана місцевими неформалами «Колізеєм», минулого вівторка була атакована невідомим терористичним угрупуванням. Після сильного вибуху значна частина конструкції була зруйнована, а внутрішні приміщення охоплені вогнем. Але, на щастя, це все виявилося тільки сценарієм тактичних навчань кіровоградських МНСників. А кіровоградський «Колізей» відігравав роль адміністративної будівлі, яку атакували якісь бородані, підперезані вибухівкою. Навчання відбулися з нагоди приїзду до Кіровограда заступника міністра з надзвичайних ситуацій  Віталія Бута. За його участі було обговорено роботу кіровоградських рятувальників. А от на «теракті» через обмаль часу він не був присутнім. Тому дивитися та оцінювати тренування бійців МНС випало голові облдержадміністрації.  Сергій Ларін оцінив їх на відмінно.

… А В ЗНАМ’ЯНЦІ ЗАМІНУВАЛИ ШКОЛУ

А тим часом, коли заступник міністра милувався нашим «маленьким Парижем», у Знам’янці замінували школу. Щоправда, і це виявилось не по-справжньому. Просто декому не хотілося сидіти за партою. І заняття таки було зірвано, всіх евакуйовано.  «Мінерів» правоохоронці вирахували дуже швидко. 

Архив / Людина. Суспільство
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine