100 Округ
Последние новости
 
 


Людина. Суспільство


ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ УСЕ БАЧИТЬ!

27 Янв, 2011 18:27
ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ УСЕ БАЧИТЬ!Раніше мешканців села Грузького Кіровоградського району забезпечував роботою місцевий колгосп імені Чапаєва. Сьогодні від великого господарства залишились одні руїни та пам’ятник легендарному комдиву в центральному парку.
Автор: Юрій КіяшкоПодробнее...

ВІН БУВ ПРОСТИМ ХЛОПЦЕМ

27 Янв, 2011 17:52
ВІН БУВ ПРОСТИМ ХЛОПЦЕМ24 січня минуло 90-років від дня народження Героя Радянського Союзу, нашого земляка Григорія Куропятникова.
Подробнее...

КОГО НАЙБІЛЬШЕ ДОВБОНЕ?

27 Янв, 2011 17:45
Тарифи на електроенергію для населення зростуть на 30 відсотків.
Подробнее...

ГОЛОВА УРЯДУ В КАМ’ЯНІЙ КРИНИЦІ

27 Янв, 2011 17:38
90 років тому, під час першого Зимового походу армії Української Народної Республіки із Західної в Наддніпрянську Україну, територію, яка сьогодні входить до Кіровоградської області, в т. ч. Ульяновського району, нелегально відвідав голова уряду УНР Ісаак Мазепа.
Подробнее...

У КОЖНОМУ ДРІМАЄ ПАЛИЧКА КОХА

20 Янв, 2011 18:39
У КОЖНОМУ ДРІМАЄ ПАЛИЧКА КОХАПро те, що в Україні складна ситуація із захворюваністю на туберкульоз, чули, мабуть,  усі. Але багато хто вважає, що його особисто це не стосується. А тим часом медики застерігають, що від цієї болячки не застрахований ніхто. Докладніше про це розповість головний лікар міського тубдиспансеру Леонід ПАПЕТА. 
Автор: Юрій ЛукашевськийПодробнее...

ВИЖИВ ТІЛЬКИ ДМИТРИК

20 Янв, 2011 18:38
Не так давно у селі Тарасівці Бобринецького району бацила Коха викосила велику родину.
Подробнее...

ПРОСТІ ЛЮДСЬКІ БАЖАННЯ

16 Янв, 2011 14:35
ПРОСТІ ЛЮДСЬКІ БАЖАННЯ

За святковими клопотами ми й незчулися, як Білий Кролик уже в другу декаду січня прискакав. Які враження та яскраві моменти збережуться про нинішнє Новоріччя? Які надії та побажання на рік 2011-й?

Автор: Юрій КіяшкоПодробнее...

РАМАН І ФРІНЧЕСКА

16 Янв, 2011 13:47

При реєстрації дітей на Кіровоградщині в 2010 році найпопулярнішим було ім’я Іванна, а в Україні - Олександр, Анастасія та Софія.

Подробнее...

ХРИСТОС МОЖЕ НАРОДИТИСЯ І У НАШОМУ СЕРЦІ

08 Янв, 2011 15:42
ХРИСТОС МОЖЕ НАРОДИТИСЯ І У НАШОМУ СЕРЦІКожний православний мріє побувати в Єрусалимі, щоб доторкнутися до історичних реліквій святих місць, відчути п'янке повітря Її Величності Християнської Історії. Подумки переміститися у сиву далечінь, затамувавши подих, побачити Сина Божого у людській подобі. Який пішов заради нас на найбільшу самопожертву: смертю Він смерть подолав - і хрещеному люду вічне життя дарував. Для групи парафіян Спасо-Преображенського собору незадовго до Нового року заповітна мрія втілилася в жадану реальність. Про цю подорож - розповідь протоієрея ЄВГЕНІЯ (НАЗАРЕНКА).
Автор: Юрій ЛукашевськийПодробнее...

Архіву – 85

08 Янв, 2011 15:40
З нагоди 85-річчя обласного Держархіву в його затишних...
Автор: Юрій ЛукашевськийПодробнее...
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine