100 Округ
Последние новости
 
 


Молодість, яка у нас в крові

10 Мар, 2016 15:08
Молодість, яка у нас в кровіМетод плазмоліфтингу має багато загального з PRP терапією (Platelet Rich Plasma – багата тромбоцитами плазма). За кордоном PRP терапія застосовується для лікування широкого кола захворювань, яка включає травматичні пошкодження нервів, тендініти, остеоартрити, кісткові пошкодження, а також в пластичній та щелепно-лицьовій хірургії. Розробники методу плазмоліфтингу модернізували технологію PRP терапії, завдяки чому розширились рамки застосування тромбоцитарної аутоплазми. ПЛАЗМА – це основна рідка частина крові. Плазмі крові вміщає всі поживні речовини, необхідні для функціонування організму людини. При плазмоліфтингу використовується власна плазма крові пацієнта (аутоплазма), збагачена власними тромбоцитами. В тромбоцитах містяться молекули здатні забезпечити відновлення всіх органів та тканин при їх пошкодженні та старінні. Введення плазми сприяє відновленню згасаючої з віком активності фібробластів, сентизуючих молодий колаген, еластин та гіалуронову кислоту. Крім цього плазма активує макрофаги шкіри, які руйнують зайвий пігмент-меланін – джерело вільних радикалів, основна причина старіння шкіри. Плазмоліфтинг – це гіпоалергенна, безпечна та дуже ефективна методика корекції вікових змін, яка застосовується для всіх типів шкіри. Завдяки ін’єкціям багатої тромбоцитами плазми – організм отримує стимул для запуску природних омолоджуючих процесів. У пацієнтів нормалізується обмінні процеси, покращується кровообіг. В шкірі починають утворюватись нові молекули гіалуронової кислоти, вироблюється молодий колаген і еластин. Це сприяє згладженню і зменшенню зморшок. Плазмоліфтинг продовжує діяти від 6 до 12 місяців. Як проводиться процедура: у пацієнта забирається невелика кількість крові в спеціальну сертифіковану пробірку , яка поміщається в центрифугу. В процесі центрифугування від крові відділяється рідка плазма. Плазма багата тромбоцитами, вводиться за допомогою ін’єкцій безпосередньо в проблемні ділянки шкіри. Показання для проведення плазмоліфтингу: - мімічні, мілкі зморшки, - сухість шкіри, - початкові ознаки опущення тканини. Протипоказання: - захворювання крові, - порушений імунітет, - тяжкі форми цукрового діабету. Сфери застосування: - косметологія - зменшення мімічних зморшок, підвищення тургура, покращення рельєфу шкіри, запобігання гіперпігментації, ознак фото старіння, лікування акне, зменшення післяакне, зменшення набряків та синців під очима, покращення кольору обличчя, підвищення місцевого імунітету, зменшення ефекту апельсинової шкірки; - хірургія – лікування довго незаживаючих ран, підвищення місцевого імунітету; - трихологія - випадіння волосся, жирна шкіра голови, лупа, сухе і витончене волосся.
Автор: Сергій Бондарчук, Бондарчук С.П.Архив / Парад порад
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine