100 Округ
Последние новости
 
 


ПОСЛУХАЛАСЯ МАМУ І ЗАЛИШИЛАСЯ СТАРОЮ ДІВОЮ

17 Апр, 2011 22:49
ПОСЛУХАЛАСЯ МАМУ І ЗАЛИШИЛАСЯ СТАРОЮ ДІВОЮ- Жіночко! Ваша зупинка, виходьте! - слова водія вивели Таню з напівзабуття. Вона швиденько накинула  пальто і вийшла з автобуса. До будинку вирішила пройтися, щоб добре обдумати все, що сьогодні сталося. Таня аж здригнулася від усвідомлення того, що коханий чоловік вибрав не її, а дружину.
Хіба ж ця сільська тітка, заморена домашніми клопотами, зможе дати Павлові те, чого добилася Таня, його перша любов? Але ж ні, Павло навідріз відмовився переїхати до неї у місто. Як він посмів? Таня,юрист з іменем, забула про гордість і поїхала до цього мужлана. А він відправив її назад, саму. ...Таня й Павло дружили зі школи. Потім дружба переросла в кохання. Таня проводжала Павла в армію, обіцяла чекати. І дотримала свого слова. Хоча в інституті залицяльників не бракувало, усіх «відшивала», бо ж серцю, як відомо, не накажеш. Доки Павло носив солдатські чоботи, дівчина все вирішила за нього: демобілізується, вони одружаться, переїдуть жити у місто. Павло влаштується на роботу, заочно здобуде вищу освіту – він хлопець здібний. І в село не повернуться нізащо! Але Павло мав інші плани. Він хотів стати агрономом та працювати біля землі. Тому не дуже радісно сприйняв Танину ідею з переїздом до міста. – Розумієш, я не зможу жити на асфальті, мені буде тісно у квартирі на поверсі. Та й з батьками мусить хтось залишитися, – казав Павло, бо він був наймолодший у сім’ї. Спочатку Таня наївно сподівалася, що зуміє переконати коханого. Але він стояв на своєму. В якийсь момент дівчина навіть хотіла послухатися Павла і повернутися в село, але мати остудила її запал.
 – Ти що, дочко, з глузду з’їхала? Хочеш, як і я, все життя крутити коровам хвости? Ми з батьком рвемо жили, щоб вивести єдину доньку в люди, а ти так хочеш віддячити? – вичитувала Таню, як школярку. І вже лагідніше додала:
– Ти у мене – красуня, розумниця, вхопиш такого кавалера, що все село від заздрощів лусне! І Таня послухалася маму. А щоб донька менше навідувалася у село, батьки подбали про кооперативну квартиру. Павло ж уже восени одружився із молодою зоотехнічкою. А коли народилися діти, колгосп подарував їм сучасний котедж на новій вулиці. Та все ж на великі свята Таня приїжджала у гості до батьків. Її кар’єра складалася успішно: закінчила з червоним дипломом юридичний факультет, влаштувалася на роботу в престижну адвокатську контору. Залицяльників, звісно, не бракувало, але її серце належало Павлові... Не раз після бурхливої ночі з черговим коханцем Таня закурювала цигарку та згадувала про перше і єдине кохання. Подруги не раз намагалися видати її заміж за гідного претендента, але Таня завше знаходила відмовки. Адже у неї було все – квартира, автівка, рахунок у банку, потрібні знайомства. Але душа рвалася в село, особливо навесні, коли цвів бузок – саме у травні багато років тому їй освідчився Павло, і вони стали близькими... Після цих зустрічей Таня завагітніла, але мати вмовила зробити аборт, щоб не зав’язувати собі світ. Про цей гріх молодості знали тільки Таня, її мати й лікар, який перервав вагітність. А коли Тані виповнилося сорок, вона вирішила поїхати в село і забрати до себе Павла. Жінка навіть не сумнівалася, що він досі її не забув та кине все заради першого кохання...
Зустріч вийшла холодною. Коли Таня зайшла в будинок, Павло колисав малюка. Його дружина запросилагостю до столу – випити за внука, продовжувача роду. Але гостя викликала Павла на вулицю.
– Павлусю, коханий, – кинулася йому на шию. – Кинь усе, їдемо зі мною. Я платитиму твоїй дружині і дітям пристойну суму, вони ображені не будуть. Тільки будь зі мною поруч, я хочу знати, що ти – мій! Павло відповів, наче холодною водою облив.
– Ти що, збожеволіла? Про яку плату ти говориш? Таню, у мене вже діти дорослі, син онука подарував. Мені не пасує міняти коней на переправі – перед людьми соромно. І ти не ганьбися, навіщо тобі селюк? Їдь,Таню, додому, заспокойся, влаштовуй своє життя. А про мене забудь, що було, те було. Не пара я тобі, ми з різного тіста. Пробач...
Павло повернувся у дім, а Таня, наче п’яна, побрела на автобусну зупинку...
Автор: Ганна ПодорожникАрхив / Грані буття
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine