100 Округ
Последние новости
 
 


ПІД ЗНАКОМ ОВНА (21 березня – 20 квітня)

20 Янв, 2011 18:01
ПІД ЗНАКОМ ОВНА (21 березня – 20 квітня)

Овен є першим зодіакальним сузір’ям, від якого ведеться відлік руху Сонця впродовж року.

Вплив: Марс, Сонце. Символи: баран, олень, червоно-жовті й зелені квадрати. Кольори: яскраво-червоний, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий. Камені: алмаз, рубін, аметист, кровавік, геліотроп, місячний, аквамарин, смарагд. Квіти: глід, анемона (ветренніца), запашний горошок, фіалка, волошка. Метал: залізо, сталь. Талісман: молот, золоте руно. Сприятливі числа: 4, 7, 9 (всі числа, що діляться на 9), 11. Щасливі дні: вівторок, неділя. Невдалі дні: п'ятниця, субота

 ЗОЛОТОРУННИЙ БАРАН

Існує наука нефелологія, яка вивчає природу хмар. Цю незвичну назву їй дано від імені давньогрецької богині хмар – ніжної красуні Нефели. Вона була дружиною царя Беотії Афаманта. Їхні діти Фрікс і Гелла становили щастя сімї. Але Афамант одного разу привів у дім Іно, дочку сусіднього царя. Молода жінка застосувала всі чари, щоб вигнати Нефелу і згубити її дітей. Забута Нефела полетіла далеко, а разом з нею відлетіли й хмари та волога. Людям загрожувала голодна смерть.

Іно вирішила скористатися лихом. Вона переконала Афаманта, що для повернення дощів боги вимагають жертв, і Фрікс повинен стати даниною богам. Спорудили жертовний вівтар на крутій скелі. Безутішна Гелла гірко плаче, обіймаючи улюбленого брата. Несподівано на скелю спустилася хмара. З неї вийшла богиня Нефела, ведучи за собою барана – золоторунного Овна. «Діти мої! Сідайте на цього божественного Овна. Він віднесе вас у країну, де ви будете щасливі».

Діти сіли на широку спину доброго Овна, який миттю здійнявся вгору і полетів на північ, у далеку заморську країну Колхіду. На півдорозі маленька Гелла глянула вниз, побачила море, злякалася і впала. Звідтоді море почали називати Геллеспонтом, тобто морем Гелли. Зараз воно називається протокою Дарданелли, яка разом з Босфором з’єднує Чорне і Середземне моря.

Зажурився Фрікс, але тут завидніли зелені пасовища Колхіди, і Овен спокійно спустився на землю, де правив хитрий цар Еет. Він Згодом шкура барана, знамените золоте руно, була поміщена в гроті, а прекрасний Овен потрапив на небо.  

 ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР

 З 21 березня по 31 березня під впливом Марса народжуються натури особливо відважні, агресивні, тверді, сильні, недисципліновані, мужні, схильні до бравади й палкі в любові. Народжені з 1 по 11 квітня під впливом Сонця - натури горді, великодушні, шляхетні, відважні, здатні до командування, честолюбні, уміють долати перешкоди. Любов для них велика прихильність. Народжені з 12 по 20 квітня під впливом Венери - натури пристрасні і ніжні, спритні та імпульсивні, які люблять музику і витончені мистецтва

Вплив Марса та Сонця дає іскру, невпинний рух і схильність до перебільшення. Овнам не притаманні  нудьга і пригніченість. Вони можуть бути вкрай великодушні, обожнюють робити подарунки й віддавати накази. Жінки - Овни люблять іти попереду моди, схильні до екстравагантності, полюбляють яскраві кольори: жовті, зелені, лимонні, помаранчеві. І жінки, і чоловіки Овни - потенційні безумці, це герої, завойовники, хрестоносці.

 Професія. Овни зазвичай знають свою професію з дитинства або зі школи. Монотонне або сидяче життя – не їхній вибір. Їм потрібні зміни, ризик, престиж, почуття незамінності: «ніхто не робить це краще мене». Як правило, Овен знає, як поводитися з людьми й тваринами.  З Овнів виходять динамічні вдатні продавці, комівояжери, лектори, дантисти, ветеринари, солдати, поліцейські, м'ясники, чудові механіки, хірурги, скульптори. Добре ладнають з вогнем і металом. Мускулясте тіло Овна обіцяє спортивну кар'єру. Незалежно від вибору професії, Овен прагне бути першим.  

 Любов. Готовий до любові і сексу в ранньому віці, раніше, ніж дозволяє суспільство, тому нерідко Овни в молодості проходять через домашні конфлікти. При відштовхуванні пристрасть Овнів переходить в одержимість і лють, іноді аж до вбивства. Всі Овни імпульсивні, рвучкі, іноді наївні. Зворушливі коханці, чиї примхи повинні задовольнятися так само, як у примхливої дитини. Вони як діти люблять хвалитися, «зривати оплески». У чоловікові є щось показне, та й жінки люблять демонструвати свої переваги. Можуть бути глибоко віддані, але ненадовго. При першій ознаці повторюваності Овен все полишає і віддаляється. Примітивний чоловічий тип має щось від печерної людини. Він прагне підкорити жінку і реалізувати сексуальні потреби, а в іншому вона його не цікавить. Більш розвинений тип хоче бути героєм для коханої, мріє про подвиги заради неї. Овен не переносить, щоб обмежували його свободу. Примітивний жіночий тип повинен негайно задовольнятися. Не контролює свої бажання. Якщо чоловік не задовольняє її, вона пориває з ним. Більш розвинений тип - тип абсолютної любові й відданості. Любить домінувати, підкориться тільки більш інтелектуальному й розвиненому партнеру. Тоді вона може стати чудовою коханкою. Шлюб у Овнів під більшою загрозою, ніж у інших знаків. Їм не вистачає терпіння для збереження шлюбу. Овен повинен уникати в шлюбі і дружбі Рака, Скорпіона, Риб. Повинен шукати Терези, Стрільця, Лева.

 Знамениті Овни: апостол Петро, Леонардо да Вінчі, Вінсент Ван Гог, Дж. Казанова, Бісмарк, Чарлі Чаплин, Микола Гумільов, Алла Пугачова, Лайма Вайкуле, Белла Ахмадуліна, Єфим Шифрін, Георгій Явлінський.

 ОВЕН В 2011 РОЦІ

Загальний прогноз. Аспекти Марса, вашої основної планети, збудять ваш войовничий дух, і ви подивуєте оточення новими ідеями. Ви не належите до тих, хто сидить у тіні, а в цьому році підете ще далі і значно поліпшите своє становище і кар'єрний ріст. З липня по серпень у вас або будуть клопоти з фінансами, або можливість зробити важливу покупку для дому. Внаслідок впливу Марса на вас можуть чекати додаткові фізичні навантаження.

Древні вважали, що найщасливішим каменем для Овна в січні буде гранат, у лютому й березні – аметист, у серпні – сардонікс, у грудні – рубін. Камені сузір’я, протилежного Овну (Вагів), будучи в дисонансі з його натурою, можуть зруйнувати його благополуччя і життя: алмаз, берил, кришталь, опал, турмалін.

 Любовний прогноз. Перша половина 2011 року у Овнів пройде під знаком любові та пристрасті. Овни налаштовані дуже рішуче, і якщо для того, щоб завоювати свою любов, потрібно зруйнувати чужу сім’ю, то підуть на це. Втім, це не основна тенденція. Найчастіше Овни  переноситимуть свою ніжність на постійного партнера. Такі сім’ї чекає період, про який вони потім будуть згадувати роками. Власне, у схожі періоди і виникає стан, який називається сімейним щастям. Для самотніх Овнів усі потрясіння зведуться до того, щоб не загинути від вірної і гарячої любові, завойовувати яку вони стануть наполегливо і цілеспрямовано. Можна бути впевненими, що це їм обов’язково вдасться. Цілком ймовірно, що в цей період будуть створені пари, про які кажуть: «Вони жили довго та щасливо і померли в один день».

У другій половині 2011 року все зміниться, з мисливця Овни перетворяться на дичину. Це період дуже сприятливий для адюльтеру. Овни отримають пропозиції, від яких їм буде дуже непросто відмовитися. Найнеприємніше те, що обман негайно розкриється, почнуться скандали з постійним партнером. Втім, докори сумління - не найхарактерніший  стан для представників вашого знаку Зодіаку в цей час. Овни можуть холодно й розважливо при великому скупченні народу відректися від зв’язку, який ганьбить їх, анітрохи не турбуючись при цьому про почуття партнера. Що стосується неодружених Овнів, то їм у другій половині року стане протегувати Меркурій, чий позитивний вплив проявиться в неймовірній кількості зустрічей і швидкоплинних романів.  Овнам краще забути про свої надії зустріти в цей час супутника життя. Навіть якщо така людина і з’явиться в їхньому оточенні, Овни цього не помітять і з вражаючою байдужістю перейдуть в інші обійми. Для серйозних стосунків кінець 2011 року не найсприятливіший час, зате він чудово підходить для того, щоб відточити свою майстерність звабника.

Архив / Грані буття
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine