100 Округ
Последние новости
 
 


З Днем народження тебе, рідне місто, місто святої Єлисавети!

29 Июн, 2016 20:35
Ця традиційна Хресна хода приурочена до дня початку будівництва фортеці святої праведної Єлисавети, з якої починалось заснування нашого міста. 18 червня по старому стилю (1 липня по новому) 1754 року з урочистого молебню розпочалось будівництво фортеці, тому ця дата фактично є днем народження нашого обласного центру, а іменини міста за православним календарем, відзначаються 18 вересня, в день пам’яті святих Захарія і Єлисавети, батьків Іоанна Хрестителя. З кінця 90-х років минулого століття в цей день щорічно звершувались урочисті богослужіння та Хресні ходи. Духовенство міста запрошує вірян взяти участь у спільній молитві за мир на нашій землі, за гарну врожайність та за повернення нашому місту історичного євангельського імені святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя. Автобуси для участі у Хресній ході відправлятимуться близько 10.00 1 липня від Преображенського Собору та Свято-Благовіщенського Соборного храму. Хресна хода завершиться на території фортеці святої праведної Єлисавети, де о 13.30 буде відправлено святковий молебень біля пам’ятного хреста на місці першого міського Свято-Троїцького храму. Дорогі співвітчизники, запрошуємо вас особливо в цей день спільною молитвою, справами добра і милосердя, та своєю активністю підтримати нашу святу справу заради кращого майбутнього нашої малої батьківщини та усієї України. З Днем народження тебе, рідне місто, місто святої Єлисавети!
Автор: о. Євгеній (Назаренко)Архив / Інформаційний тиждень
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine