100 Округ
Последние новости
 
 


Пенітенціарії Кіровоградщни відмовились від новорічних корпоративів, передавши кошти на допомогу бійцям АТО

24 Дек, 2014 13:10
Пенітенціарії Кіровоградщни відмовились від новорічних корпоративів, передавши кошти на допомогу бійцям АТОПерсонал управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області одноголосно вирішив відмовитися від проведення цього року новорічних корпоративних свят, спрямувавши заплановані на святкування кошти близько 6000 грн. на допомогу бійцям АТО - повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Кіровоградській області. 7 днів залишилось до Нового Року і з дня на день розпочнеться період святкових корпоративів. Однак працівники зазначеної служби 2014-й рік категорично відмовились проводжати веселими гуляннями та посиденьками з колегами у ресторані. Зважаючи на події, що відбуваються нині на Сході України,персонал управління вирішив відмовитись від новорічної вечірки й передати зібрані кошти на допомогу українським солдатам. В управлінні сподіваються, що всі, кому не байдужа доля держави, підхоплять цю естафету та підтримають бійців, що воюють за мирне майбутнє України.
Архив / Інформаційний тиждень
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine