100 Округ
Последние новости
 
 


На благодійному аукціоні "Ялинка для кіборгів" було зібрано понад дев'ять тисяч

25 Дек, 2014 13:15
На благодійному аукціоні "Ялинка для кіборгів" було зібрано понад дев'ять тисяч Вчора в Кіровоградському обласному художньому музеї відбувся благодійний аукціон "Ялинка для кіборгів". Директор худмузею Тетяна Ткаченко на своїй персональній сторніці уFacebook написала: "Щиро дякую усім хто долучився до організації, проведення та висвітлення аукціону "Ялинка для кіборгів"! Ми разом з вами зробили дуже гарну справу! І навіть не є важливим, що зібрати могли б і більше, а важливо те, що переважно покупцями лотів були самі ж журналісти, автори та власники наданих лотів, організатори та друзі! Також покупці-благодійники деякі лоти зразу ж передавали для військових, для дітей, навіть Юлія Шкурупій - для музею! Ми сьогодні зібрали 9 255 грн., з них: 8055 грн. - від проданих лотів; 650 грн. - за квитки та 550 грн. було зібрано у скриню. Цю суму передано Олексію Титову - і будуть придбані нашим кіборгам два навігатори (сучасні) і на гроші, які залишаться (небагато...) - солодощі до свята! Також під час аукціону Олексію Титову для наших хлопців було передано білу маскувальну сітку, яку зробили в стінах нашого музею. До її виготовлення мали можливість приєднатися усі бажаючі, але основну роботу - від плетіння самої сітки, до нав'язування на неї тканинок, зробили наші-гуртківці: вихованки Вищої народної школи при університеті розвитку людини "Україна". Та же й виготовили оберіг, який з великою любов'ю та шаною закріпили на сітці. Навіть запакували її дуже патріотичну у синьо-жовтому кольорі! Виготовлення наступних маскувальних сіток продовжується! Не всі лоти продано і ми вирішили продовжити аукціон саме тут в цій групі у Фейсбуці. Вже є практика проведення "тихих аукціонів" - це буде різновид саме таких аукціонів. Та ще й до аукціону зможуть долучитися не лише мешканці саме нашого міста, а й усі охочі. Ми організатори, і ми встановлюємо правила, і вони такі: - лоти, які залишилися і які ми будемо додавати будуть мати початкову ціну; - кожен бажаючий під обраним лотом буде писати свою ціну, коли ціна не буде змінюватися добу (після останнього запису) будемо вважати лот проданим; - суми ми з вами будемо бачити на цій сторінці; - усі фінансові розрахунки будуть проводитися із БФ "Берегиня миру" і потім ми усі разом публічно будемо звітувати, що ми змогли зібрати і придбати! Хто ще не з нами - приєднуйтесь! Нашим військовим, нашим "кіборгам" потрібна допомога - вони боронять наше життя, життя наших дітей, близьких, рідних... Давайте якомога більше й ми зробимо для них!".
Архив / Інформаційний тиждень
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine