100 Округ
Последние новости
 
 


Кіровоградщина кує кадри для ВР

18 Дек, 2013 22:31
На повторних виборах народного депутата в мажоритарному окрузі № 194 за результатами обробки 100% протоколів окружних виборчих комісій переміг самовисуванець, ректор Київського національного університету культури Михайло Поплавський, за якого проголосували 53,54%, або 37 тис. 331 виборець. Відповідні дані оприлюднені на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Його найближчий конкурент Микола Булатецький , який балотувався від Всеукраїнського об’єднання ” Батьківщина” , набрав 35,87 % голосів ( або 25 тис. 14 ). За самовисуванця, директора черкаського КП “Дирекція парків ” Олександра Радуцького проголосували 2,77 % виборців , за кандидата від КПУ Віктора Драгунова – 1,94 %, за самовисуванців Володимира Мамалігу та Олексія Арсенюка – 1,71% і 1,04% відповідно, інші 10 кандидатів набрали менше 1 % голосів кожен. Як повідомляв УНІАН , ЦВК вже встановила перемогу голови Миколаївської обласної державної адміністрації Миколи Круглова (самовисуванець) у мажоритарному окрузі № 132 . За нього віддали свої голоси 47,78% виборів в окрузі. Кандидат від ВО “Батьківщина ” Аркадій Корнацький, за даними ЦВК , отримав 45,31 % голосів.
Архив / Інформаційний тиждень
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine