100 Округ
Последние новости
 
 


Ікона-список Божої Матері, іменуєма Почаївська, прибуває до Кіровограда 6 березня 2016 року!

03 Мар, 2016 11:59
Дорогі брати та сестри! Запрошуємо Вас молитовно зустріти ікону-список Божої Матері, іменуєму Почаївська, написану та освячену в Свято - Успенській Почаївській Лаврі, як благословіння та духовну підтримку для жителів нашого міста від Почаївської Лаври! Почаївська ікона Божої Матері разом з іншими святинями нашого міста (серед котрих ікона святої праведної Єлисавети, першого святого нашої землі блаженного Даниїла Єлисаветградського) буде пронесена хресною ходою від Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці до храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, місця свого перебування. Початок хресної ходи після завершення Недільної Божественної літургії від Кафедрального собору 6 березня об 11.00! По прибуттю ікони до храму Благовіщення Пресвятої Богородиці біля 12.00 і в святкові дні 7 та 8 березня перед нею протягом дня будуть звершуватися молебни за мир в Україні, за мир і злагоду в нашому місті, за здоров’я і добробут усіх жителів міста святої Єлисавети - матері Іоанна Хрестителя.
Архив / Інформаційний тиждень
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine