100 Округ
Последние новости
 
 


Ближче до людей

20 Мар, 2014 20:25
Вперше в житті проводила тренінг для мешканців села -10 осіб - прямо посеред села - біля розвалин сільського клубу! Це було в Омельгороді - маленьке село з 50-ма мешканцями в Олександрівському районі, 53 км від Кіровограда. Так близько від обласно центру і так далеко від цивілізації. У селі немає ні клубу, ні магазину - раз на тиждень приїжджає підприємець легковою автівкою і привозить продукти. Є занедбане приміщення ФАПу - але там немає світла - його давно відрізали. Щоб підключити електрику потрібно 1500 грн., але у сільчан немає цих грошей. До цього села немає ні у кого ніякого діла... А два тижні тому була у селі Новопавлівка Соколівської сільської ради - враження не кращі. А ще ці два села об"єднує те, що в напрямку до них відсутні вказівники та знаки з назвою сіл... Пишу про це у зв"язку з тим, що наша організація Кіровоградська асоціація "Громадські ініціативи" розпочала проект по активізації населення сільських громад. Будемо створювати в пілотних громадах Центри активності громад, ОСН. Будемо вчити як вирішувати місцеві проблеми, які є механізми, кого залучати через фандрейзинг, написання проектів, роботу з волонтерами та ін. Ця ініціатива реалізується завдяки підтримці Ресурсного центру АНГО та NED.
Автор: Любов Лук'янцеваАрхив / Інформаційний тиждень
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine