100 Округ
Последние новости
 
 


ОДИН ДЕНЬ ДЛЯ ЗРАДИ

16 Янв, 2011 15:19
ОДИН ДЕНЬ ДЛЯ ЗРАДИ

Сьогодні я зрадила чоловікові. Ніяк не вкладається в голові. А доведеться з цим якось жити. Як?

Саме слово «зрада» мені чомусь завжди асоціювалося з романом «Молода гвардія», що його прочитала колись на уроках шкільної дисципліни «російська література».  Я – й досі правильна піонерка, відмінниця та спортсменка – повертаюся з роботи розгублена і приголомшена. Я зневажаю зрадників. З дитинства. Ненавиджу. І ось – я зрадниця.

Я заходжу в двір із думкою, що ось – зараз увійду в кімнату, чоловік про все одразу здогадається і вб’є мене. І правильно зробить… Не вбив. І не здогадався. Зовні в мені, мабуть, нічого не змінилося. Повечерявши, ми звично п’ємо чай, обмінюємося враженнями, накопиченими за день. Я намагаюся уважно слухати його розповідь, а сама думаю, скільки разів і з ким зраджував мене оце він – чоловік? Адже ж зраджував? Та мабуть, що так. Він у мене мужчина видний. І вмовити може будь-кого. Жіночки на нього раз-у-раз задивляються... А якщо не зраджував? Жодного разу за двадцять років? Знати б напевне.

І що? Це стало б мені виправданням? Та я сто виправдань собі знайду! Коли він востаннє дарував мені квіти? А коли комплімент хоч якийсь сказав? Та ми кохалися востаннє місяць тому! Звично і не дуже пристрасно. До того ж хіба то зрада? Так, хвилинне божевілля.

Насправді я того не шукала. Вважала зайвим витрачанням часу та енергії. Ну не вмію я брехати! І не хочу. Я хворію, якщо сварюся з собою. Я люблю бути правильною піонеркою. Я кохаю свого чоловіка. Так, звично. Без надриву, без зайвої пристрасті. Рівно. Але мені насправді зайва ота пристрасть. Я її боюся. Мені добре й затишно отак – без надриву. Що зі мною сьогодні сталось? Чому я кинулася в обійми до майже незнайомого мужчини? Що мені тепер із цим робити? Це і є криза віку?

Так, я знала, що це станеться. Відколи його побачила – знала. Буває, хоч і нечасто, така ось приреченість на щось чи на когось. Можна втікати, уникати – марно. І ось це сталося. І небо не впало на землю, як я чекала. І світ не вибухнув усіма фарбами. Не заблищав. Нічого не відбулося такого, заради чого варто було! Чомусь тепер аж згадала однокласницю, яка ще в школі жадібно вгризалась у всі заборонені плоди й навіть примудрилася якось зі злості «зрадити» свого кавалера. А потому плакала, уткнувши голову мені в плече, й приказувала: «Вони однакові! Вони нічим не відрізняються!» Можна було б заперечити їй тепер із висоти життєвого досвіду, але... У чомусь вона мала рацію. Усі, кого не кохаєш, – однакові.

А виправданням мені могло бути лиш почуття. Якби я кохала оцього, з ким зрадила. Тоді я себе зрозуміла б. Та я його не кохаю. Він мене заворожив, розбудив у мені якісь дикі бажання, що їх сховала від себе самої – ото й усього. Десь у глибині душі я хотіла прокинутись. Але насправді одного бажання мало. Усі бажання без почуття тваринні й примітивні. Тому я розчарована і зла. Для нього це теж не стало одкровенням чи благословенням небес. Так, зайва зірочка на фюзеляжі. І навіщо було?

Спочатку плачу за отак розміняною на дрібні копійки своєю правильністю. А потім заспокоююсь. Не можна завжди бути відмінницею. Так, ніхто тепер не дасть мені медаль «За 20 років бездоганної вірності». Я – така ж, як усі, здатна на дивні й нелогічні вчинки. І навряд чи з приводу цього маю видерти собі все волосся. Крапка. Забороняю собі думати про те, що той хвилинний порив пристрасті міг зруйнувати усе життя.

Пора спати. Добре, що чоловік нічого не помітив. А я тепер точно знаю, що не хочу повторення.

Тетяна, м. Світловодськ.

Архив / Факти. Події. Коментарі
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine