100 Округ
Последние новости
 
 


ПРОДАЛА СИНА І ПОБІГЛА ПО ПЛЯШКУ

08 Янв, 2011 17:28
ПРОДАЛА СИНА І ПОБІГЛА ПО ПЛЯШКУ
На початку грудня ця 33-річна жінка начебто збиралася влаштуватися на роботу. Зустрівшись із майбутнім роботодавцем, вона натякнула, що не проти була б заробити побільше грошей. І сама запропонувала незнайомцю умови «угоди»: вона згодна віддати свого дворічного сина і отримати за нього гроші. Оцінила своє малятко в 10 тисяч гривень. За кілька днів до того, як мав відбутися обмін, хлопчик застудився, тож мати була змушена звернутися до лікарні. Не дочекавшись, поки син остаточно одужає, жінка прямо з лікувального закладу зателефонувала «потрібним людям» та запропонувала передати його негайно. За кілька метрів від медичного закладу зупинилася іномарка. Жінка сіла до салону, поклала на сидіння маленького сина, а сама заходилася рахувати отримані за нього гроші. Готівку поклала до кишені й вийшла, навіть не поцікавившись подальшою долею дитини. Відразу попрямувала до продуктової крамниці, щоб купити дещо та обмити успішне завершення справи. Однак за кілька кроків її очікували співробітники міліції. Кіровоградські правоохоронці вже давно спостерігали за нею. Та й грошові купюри виявилися міченими. Заперечувати факт обміну дитини на гроші у жінки не було сенсу. В момент затримання вона лише поцікавилася у правоохоронців, чи потрапить за свій вчинок до в’язниці, і як надовго. Дитину поміщено до лікарні, її життю та здоров’ю вже ніщо не загрожує. А так звана мати може отримати за свій вчинок від 8 до 15 років.
ГОТУЙ КОЖУХА ВЛІТКУ…
…А рушники до весілля взимку. 29-річний житель одного з сіл області вирішив допомогти зібрати придане своїй майбутній нареченій. Адже складна економічна ситуація в державі невідомо коли закінчиться, а до весілля все ж готуватися потрібно. От він і заліз до будинку односельчанки та вкрав у неї 10 рушників. Тільки одного не врахував молодик – така експропріація незаконна. А за гратами придане назбирати вкрай важко.
ТЕЛЕМАНКА
Непереборне бажання подивитися новорічний концерт по телебаченню виникло у 31-річної кіровоградки. А оскільки власного телевізора в неї не було, вона вдерлася до однієї з квартир та поцупила телеприймач. Заодно прихопивши з собою пляшку горілки. Та відсвяткувати вдале «придбання» їй завадили працівники міліції.

Архив / Кримінал
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine