100 Округ
Последние новости
 
 


ПОСТРАЖДАВ ЗА ВЕЧЕРЮ?

16 Янв, 2011 13:52

ПОСТРАЖДАВ  ЗА  ВЕЧЕРЮ?

Цілком можливо, постраждав за вечерю 6 січня ввечері 24-річний чоловік. Тому що під час перебування у гостях отримав удар ножем від невідомих, які, напевно, сподівалися, що він пригостить і їх. Але мешканець Масляниківки впритул не упізнав у них  своїх хрещеників, за що і отримав порізи стегна і плеча. З чим і «поколядував» до травмопункту.

 «ЯКЩО  ДРУГ…»

Виявляється, пити з кимось пиво – наче погоджуватись піти з ним у розвідку або у гори. Цим знехтував у ніч з 6 на 7 січня 23-річний мешканець центральної частини міста.  За що і був тупо побитий другом, з яким хвацько дудлили хмільний напій. Можливо, хлопець відгукнувся непатріотично стосовно  популярного вітчизняного пійла, і товариш  вжив силові «аргументи» на захист культового продукту. Незважаючи на забій груднини і гематому обличчя, побитий їхати до лікарні відмовився.

 ПЕРПЕПЛУТАВ   НАПОЇ?

Напевно, напередодні перебрав лишку і дещо втратив контроль над розумовими здібностями 34-річний мешканенць Лелеківки. Інакше не пояснити, чому він 7 січня о 16.00 раптом випив ампулу з отрутохімікатами. Переплутав напої? Адже зовсім не збирався йти у потойбічччя. Звичайно, таке «опохмеляння» спричинило відповідне отруєння. На щастя, людина – не жук, а тому – до саджання картоплі все пройде.  

 МАЙБУТНЄ  ПОПОВНЕННЯ  ЗБІРНОЇ   УКРАЇНИ

Мабуть, потрапить колись до збірної України новонароджена 8 січня дівчинка. Адже того дня о 12-й ранку майбутня спорстсменка «фінішувала» першою за «швидку», яку викликали до її мами на Черемушки.  Обоє доставлені до пологового будинку і почуваються добре.

 РЕАЛЬНІСТЬ – НЕ  КІНО!

Неприємна пригода сталася 8 січня о дев’ятій вечора поблизу Критого ринку з 51-річним чоловіком, який у піднесеному стані душі їхав з гостей. Вийшов з маршрутки і радісно поспішав додому. Аж раптом його перестріли декілька молодиків і… попрохали грошей. Коли  відмовився, почали бити. Геть зіпсували дядькові святковий настрій, який до того ж погіршився через тілесні ушкодження: закриту черепно-мозкову травму, перелом кісток таза, гематоми обличчя. Якби така подія трапилася у кіно, чоловік після перебування в обласній лікарні міг перетворитися, приміром, на Бетмена, знайти кривдників і помститися за нанесені фізичні та моральні збитки. На жаль, у реальному житті він може сподіватися лише на суперменів з вулиць розбитих ліхтарів…

 НЕБЕЗПЕЧНІ   ТАНЦІ

          Замість того, щоб після походу до абонементного відділу бібліотеки з головою поринути в книжкові світи, молодь віддає перевагу дискотекам та іншим розважальним паті. В результаті у подібних місцях яблуку ніде впасти. Про це може неохоче розповісти 17-річна дівчина, яку 10 січня близько години ночі в центральній частині міста сильно штовхнули під час танцю. Падіння спричинило забій груднини і гематому обличчя. І перебування в травмопункті. Де точно не затанцюєш. Зате можна усамітнитися з книгою. Бо читати ніколи не пізно.

 

Архив / Хроніка швидкої
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine