100 Округ
Последние новости
 
 


ПОМСТА ЗА МАТРІАРХАТ

08 Янв, 2011 17:14
ПОМСТА ЗА МАТРІАРХАТ
На жаль, чоловіки продовжують бити жінок. Розтягнута у часі історична помста за часи матріархату… Черговою жертвою стала 30 грудня о сьомій вечора 43-річна мешканка Масляниківки, яку нещадно побив законний чоловік. Спричинивши терплячій половині жорстокої домашньої тиранії забій груднини і садна обличчя.
З БАЛУ - НА КУЛАКИ
Того ж дня перемкнуло реле ще в одного сумнівного представника сильної статі. В результаті нещасна, яка поверталася о 23.00 додому з роботи, зазнала несподіваного нападу. Чоловікнюхом почув від подруги запах алкоголю – і у ревнивій уяві виникли яскраві картини її поведінки на корпоративі… Наслідки самонакручування невтішні: перебитий ніс, синці на обличчі,потовчені ребра. Тепер жертва побиття, хоч і проживає в районі Критого ринку, протягом певного часу не прийде туди за покупками.
МІШКОМ НАМАХАНИЙ
Булгаков попереджав: «Ніколи не розмовляйте з невідомими». Тим паче, не простягайте до них руки. В останню годину старого року 21-річний хлопець з Балашівки уже «назустрічався» аж під зав’язку. Йому чимось не сподобався перехожий, що якраз чимчикував повз нього, і він накинувся на нього з кулаками. Але несподівано отримав удар важким мішком по макітрі. Упав і
вдарився головою. Невідомий з бородою та мішком покрутив пальцем коло скроні і зник у пітьмі… А мішком намаханий зі струсом мозку потрапив до обласної лікарні.
Я НЕ ЛЮБЛЮ, КОЛИ НОЖЕМ
Своєрідно «привітав» з Новим роком 20-річного хлопця з вулиці Попова невідомий, всадивши йому ніж зі спини. Втім, жертві не треба було надиратися в останні години старого року. Можливо, тоді б не нарвався «на перо». А ескулапи обласної лікарні під час надання ретельної допомоги не були б вимушені дихати неприємними алкогольними міазмами.
ЗЯТЬ, ЧОЛОВІК СЕСТРИ
Не склалися стосунки зі співмешканцем сестри у 38-річної жінки з району старого автовокзалу. 2 січня «піддатий» зять вирішив напоумити її. Але серіального маніяка Декстера з нього не вийшло. Розпанахав своячці ножем руку – і нараз протверезився. Тепер потенційний клієнт зони вивчає КК, а заодно – хто кому який родич.
ТАКИЙ ПОЧАТОК
Підрізали у новому році і 45-річного чоловіка з Балашівки. 2 січня о дев’ятій вечора невідомий вдарив його ножем у груди. Дядько почав захищатися – тепер має ще й порізи на руках. Але якби зовсім не опирався, міг опинитися не в обласній лікарні, а у вічному спокої. Та ще й без похмілля.
Архив / Хроніка швидкої
Реклама

 
26.12.14
Рождество Христово!
Желание человека идти своим путем отделило его от Бога, подчинило воле диавола, и он зразу же оказался под его жестким давлением со всеми губительными последствиями. Премудрый Бог находит выход – Единородный Сын воплощается в нашем мире, чтобы человечество узнало Бога, и чтобы люди открыли глаза на порочную связь с сатаной. Он добровольно берет на Себя грехи всего человечества – прошлые и будущие – и, умерев телесно на Голгофе, искупает этой жертвенностью нас пред Богом…
Читать далее...
27.08.14
Православний календар
Православний календар
Читать далее...
23.09.13
Храм Благовіщення Пресвятої Боогородиці
21 вересня закладено капсулу у фундамент храму Української православної церкви на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці. У 259-й день народження у Кіровограді відбулися не лише розважальні заходи. Цей день ознаменується ще й урочистою закладкою капсули у фундамент храму, що будується біля постаменту ангела-охоронця.
Читать далее...
23.09.13
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Заявлений на суботу 21-го вересня страйк працівників тролейбусного парку не відбувся.
Читать далее...
19.09.13
Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" Докладніше в розділі Ігор Козуб знову очолив кіровоградський "УДАР" - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info
Вчора відбулася позачергова конференція міської організації партії „УДАР” Віталія Кличка. На ній були підтверджені повноваження голови міської організації Ігоря Козуба.
Читать далее...
Подписаться на рассылку новостей
  
Отписаться


Загрузка...

Загрузка...


Счетчики и рейтинги

Газеты Кировограда, издания, СМИ

   

© 2009, издательство "СТПРЕС" - "Наше Місто"
Редакція не завжди поділяє думку авторів публикації та залишає за собою право редагувати та скорочувати авторський текст.

Дизайн и создание сайта - E-telegence Ukraine